DÖRTÇELİK ÇOCUK HASTANESİNİ ZİYARET ETTİK
12 Ocak 2018, Cuma

Sağlık-Sen Bursa Şube Başkanımız Gökhan YÜNKÜL, Başkan Yardımcımız Mehmet ÇİÇEKEL, Hastane Temsilcilerimiz Sezai AKKUŞ ve Ramazan DEMİRHAN Dörtçelik Çocuk Hasanesi yöneticilerine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Hastane Yöneticisi Uz.Dr. Sabit ŞAHİN'i ziyaret eden Şube Başkanımız YÜNKÜL yeni yönetime hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Şube Başkanımız YÜNKÜL Dörtçelik Çocuk Hastalıkları Hastanesinin verdiği hizmetin önemine vurgu yaparken, sağlık çalışanlarının sahada karşılaştıkları sorunlar ile ilgili Hastane Yöneticisi Sabit ŞAHİN'e bilgiler verdi. YÜNKÜL, "özellikle hastane çalışanlarımız ek ödemeler ile ilgili sıkıntı yaşamakta. Bu sorunun acil olarak giderilmesi ve çalışanların alınterinin karşılığını alması gerekiyor. Ayrıca özellikle hemşire arkadaşlarımızın çalışma yükü kış döneminde daha fazla artıyor. Bundan dolayı fazla mesai süreleri uzuyor. Bu konuların acil çözüme kavuşturulması gerekiyor. Yeni yönetim kadrosunun bu sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacağına inanıyoruz." dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Uz.Dr.Sabit ŞAHİN "yeni ekibimiz ile hem çalışanların hemde vatandaşın memnuniyetini arttırmak istiyoruz. Bunun için her türlü tedbiri alacağız. Çalışanlar bizim için önemli. Sendika olarak ilettiğiniz sorunların çözümü için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Çalışan mutluluğunu önemsiyoruz. şeklinde konuştu.

Ziyaret sonrası Başhekim Yardmcıları Dr.Gürbüz AYDEMİR, Dr.Esat DİNÇER, Mali İşler Müdürü Yılmaz ALTUNTAŞ, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Ayşe ÖZTÜRK, Müdür Yardımcıları Arzu KARVAR ve Ayşe BALCI' yı da ziyaret eden Şube Başkanımız Gökhan YÜNKÜL yeni atanan idarecilere hayırlı olsun dileklerinde bulunarak sendikamızın hediyelerini takdim etti. 

Şube Başkanımız Gökhan YÜNKÜL daha sonra hastane ameliyathanesinde görev yapan çalışanlarımızı ziyaret ederek çalışanlarımızın taleplerini dinledi ve sendikamızın çalışmaları ile ilgili bilgiler verdi. 

 

 

  • PAYLAŞ :
  • memursen logo
  • sagliksen logo
  • sağlık bakanlığı logo
  • aile ve sosyasl politikalar bakanlığı logo
  • calışma ve sosyal güvenlik bakanlığı logo