Bursa Diş Hastanesi Yönetiminden Nezaket Ziyareti
21 Şubat 2017, Salı

Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Yöneticisi Dt. Lütfi Çitfçi ve İdari Mali İşler Müdürü Mehmet Özdoğan, Şube Başkanı Gökhan Yünkül'ü makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette Bursa ADSH Yönetici Dt. Lütfi Çiftçi, sivil toplum örgütlerinin önemini vurgulayarak, özellikle Memur-Sen camiasının kamu çalışanlarının sendikacılığı gerçek anlamda tanımalarında edindiği misyona işaret etti. Çitfçi ; "Bizler birey olarak belki çok şey yapamayız ancak bir araya geldiğimizde ortak paydalarda buluştuğumuzda neler yapabileceğimizi bugün Memur-Sen ve Sağlık-Sen çatısı altına toplanarak görmekteyiz. Bu açıdan sivil toplum örgütlerinin her alanda etkin rol oynamasını destekliyorum. Sağlık-Sen Genelde, Bursa'da da Sayın Gökhan Yünkül'ün ve ekibinin çalışmalarını takip ediyoruz. Bizler kurum olarak, toplum adına, insanlık için değer üreten tüm sivil toplum örgütlerine her zaman destek veriyoruz. Bugün gerçekleştirdiğimiz bu ziyarette verdiğimiz bu desteğin bir göstergesidir." dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Şube Başkanı Gökhan Yünkül, Bursa ADSH Yöneticisi Dt.Lütfi Çiftçi'nin ve İdari Mali İşler Müdürü Mehmet Özdoğan'ın geçmişte ve halen sivil toplum örgütlerinde  görev yaptıkları ve   sivil toplum kültürünü özümsemiş idareciler olmasının Bursa için artı bir değer olduğunu belirtti. Yünkül, "Sivil toplum örgütleri içinde yer alan insanların önceliği insandır. İnsanı merkeze alan bir anlayışla hareket ederler. Bu anlayışı benimsemiş kişilerin yöneticilik yapmalarını kurumları için artı değer olarak görmekteyim. Sayın Yöneticimiz ve ekibi bu anlamda farklarını ortaya koymuşlardır. Bizler de Sağlık-Sen ailesi olarak atacağınız tüm olumlu adımlarda yanınızda olacağız." dedi.


FOTO GALERİ  • PAYLAŞ :
  • memursen logo
  • sagliksen logo
  • sağlık bakanlığı logo
  • aileve sosyasl politikalar bakanlığı logo
  • calışma ve sosyal güvenlik bakanlığı logo