GÖĞÜS HASTANESİ YÖNETİMİNDEN SENDİKAMIZA ZİYARET
25 Temmuz 2018, Çarşamba

Prof.Dr.Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi Başhekimi Uzm.Dr. Özcan AVCI,Başhekim YardımcısıDr.Muhammed İkbal BAKIRCI, Hastane İdari ve Mali İşler Müdürü Tamer ELİNÇ, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Filiz DOĞRU sendikamıza nezaket ziyaretinde bulundular. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Şube Başkanımız Gökhan YÜNKÜL, yönetim hizmetlerinde kalitenin sinerjiden geçtiğini belirterek bu sinerji kaynaklarından birinin de sivil toplum örgütleri olduğunu söyledi. YÜNKÜL, "Kurum idarecilerinin sivil toplum örgütleri ile sağlıklı ilişkileri, kuruma artı olarak yansımaktadır. Bugün Türkiye'nin en büyük sivil toplum örgütlerinden biri olan sendikamız çalışanların maddi ve manevi haklarını savunarak, elde ettiği kazanımlarla çalışanların yüzünü güldürmektedir. Bu kazanımlar çalışanların motivasyonunu artırmaktadır. Özellikle kurumlarda çalışanların rahatsız olduğu konularda sivil toplumları ile işbirliğinde bir adım önde olan idareciler bu yaklaşımlarının karşılığını nitelikli hizmet olarak sahada görmektedir. Bu noktada Göğüs Hastanesinde bugüne kadar bu  yönde pozitif bir yaklaşım gördük. Temennimiz bu diyalog ve sağlıklı iletişim devam etmesidir. Göğüs Hastanesinin değerli yöneticilerinin ziyaretinden memnuniyetimizi dile getirirken tüm yönetim adına Başhekim Beye teşekkür ediyorum" dedi. 

Ziyarete, Şube Başkan Yardımcımız Alaattin DEMİR ve Prof.Dr.Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi iş yeri temsilcimiz Metin GÜNEŞ de katıldılar.

 

  • PAYLAŞ :
  • memursen logo
  • sagliksen logo
  • sağlık bakanlığı logo
  • aile ve sosyasl politikalar bakanlığı logo
  • calışma ve sosyal güvenlik bakanlığı logo