YİH YÖNETİMİNDEN SENDİKAMIZA ZİYARET
13 Eylül 2018, Perşembe

Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi hastane yönetimi Şube Başkanımız Gökhan YÜNKÜL'e Memur-Sen İl Temsilcisi ve 5. Olağan Genel Kurulda tekrar Şube Başkanı seçilmesi sebebiyle hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim V. Doç.Dr. Muhammet GÜZELSOY, İdari Mali İşler Müdürü Faruk TAŞAR, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Selma ŞAHİN ve Destek ve Kalite  Hizmetleri Müdürü Mehmet FİDAN ile senikamızın başkan yardımcıları Alaattin DEMİR, Mehmet ÇİÇEKEL ve Murat ÖN hazır bulundu.

Hastane Başhekim Vekili Doç Dr. Muhammet GÜZELSOY konuşmasında Sağlık-Sen ve Memur-Sen'in Türkiye için önemli bir sivil toplum örgütü olduğunu belirterek hem kamu çalışanları açısından yaptığı çalışmaların hemde ülke insanımızı ilgilendiren konularda gösterilern hassasiyetleri takdirle karşılandığını belirtti. GÜZELSOY; "Bizler yöneticiler olarak sendikalarımız ile iş birliğine önem veriyoruz. Çalışanların çalışma koşullarının daha iyi olması için Sağlık-Sen'den gelen her öneri ve talebi dikkate alıyor ve iyi bir çalışma ortamı oluşturmaya özen gösteriyoruz. Çalışanların ekonomik olarakta mağdur olmaması için özellikle döner sermaye dağıtımının maksimum olması noktasında hassasiyet gösteriyoruz" dedi. 

Şube Başkanımız Gökhan YÜNKÜL ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Bursamızın en önemli ve en büyük hastanesi olan YİH Eğitim ve Araştırma Hastanesi çalışanlarının önceki dönemlere göre çalışma koşullarının daha iyi olduğunu, bunda da en önemli unsurun yönetim anlayışından kaynaklandığını, vatandaşın iyi hizmet almasının ön koşulunun mutlu çalışan olduğunu belirtti. YÜNKÜL; "Bizler sendika olarak idare tarafından atılan olumlu her adımı takdirle karşılıyoruz. Sahada karşılaştığımız sorunları idarecilere aktararak çalışan ve idare arasında köprü vazifesi görüyoruz. Bizim için aslolan çalışanların hem ekonomik olarak hemde sosyal olarak en iyi noktaya getirilmesidir. Hastanemizin yöneticilerinin de sunduğumuz öneri ve görüşler ile ilgili çalışanlar lehine katkıda bulunması ziyadesi ile mutlu etmektedir. Nazik ziyaretleri için hastane yöneticilerimize teşekkür ediyorum." dedi.

  • PAYLAŞ :
  • memursen logo
  • sagliksen logo
  • sağlık bakanlığı logo
  • aile ve sosyasl politikalar bakanlığı logo
  • calışma ve sosyal güvenlik bakanlığı logo