Nilüfer ADSM Yönetiminden Sendikamıza Ziyaret
17 Ocak 2017, Salı

Nilüfer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekim Dt.Oktay Kahveci ve İdari ve Mali İşler Müdürü Adnan Tiryaki  sendikamıza nezaket ziyaretinde bulundular. 

Ziyarette globalleşen Dünya'da sivil toplum örgütlerinin etkilerine ve önemine dikkat çeken  Nilüfer ADSM Başhekimi Dt.Oktay Kahveci, "ADSM Yönetimi olarak, sivil toplum örgütleri ile işbirliği ve iletişime her zaman açığız. Sağlık-Sen'in Türkiye genelinde ve Bursa'daki çalışmalarını dikkatle takip ediyoruz. Çalışanlar adına elde edilen kazanımlardan bizler de mutluluk duyuyoruz. Sivil toplum örgütleri yapıcı yaklaşımları ile kamu idarelerinin işini kolaylaştırmaktadır. Bugün sendikanın çalışan memnuniyetini gözetmesi,hizmet kalitesine olumlu olarak yansımaktadır.  Bu noktada sivil toplum örgütleri ile işbirliğine öncelik vermeyi hedeflemekteyiz" dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Şube Başkanımız Gökhan Yünkül, Sağlık-Sen'in, sendikacılığı dengeleri gözeterek yürüttüğünü vurguladı. Yünkül, "Her işte olduğu gibi sendikacılıkta da ifrat ve tefrite kaçmamak gerekir. Bizler çalışanların maddi ve manevi hakları için mücadele ederken, işveren ve idarelerin içinde bulundukları şartları da göz önünde bulundurmaktayız. Bugün ülkemizin içinde bulunduğu şartları göz önünde bulundurmadan atılacak adımların ortaya çıkaracağı olumsuz durumları sendikacılık olarak lanse edemeyiz. Sağlık-Sen bu düsturla hareket ederek, çalışanların yüzünü güldürmüş ve toplu iş sözleşmelerinden büyük kazanımlarla ayrılmıştır. Bugün bu ziyaretten dolayı sayın Başhekimimize ve Değerli Müdürümüze tekrar teşekkür ediyor, sağlık hizmetlerine katma değer sunma adına her zaman hazır olduğumuzu söylemek istiyorum" dedi.  

  • PAYLAŞ :
  • memursen logo
  • sagliksen logo
  • sağlık bakanlığı logo
  • aile ve sosyasl politikalar bakanlığı logo
  • calışma ve sosyal güvenlik bakanlığı logo