Hizmet İçin Hazırız

Değerli dostlar;
Sendikamızın 24 Mart 2012 tarihinde gerçekleştirdiği olağanüstü kongre ile beraber ben ve ekip arkadaşların delegenin büyük çoğunluğunun teveccühünü alarak yönetim kuruluna seçilmiş bulunmaktayız. Seçimler yönetimlerin güven tazelemesinde ve kan değişimlerinde büyük önem arz etmektedir. Sendikamızın da gerçekleştirdiği seçim ile beraber bir kan değişimi yaşanmaktadır.
 
Sağlık alanında büyük değişimlerin yaşandığı bu günlerde sendikamıza ve sağlık çalışanlarına hizmet etmek amacıyla çıkmış olduğumuz yolda şükürler olsun ki büyük bir ilgi ve destek gördük. Seçim süreçlerinde tabi ki kırgınlıklar yaşanabilir. Ancak önemli olan bu süreçlerden sonra bu kırgınlıkları giderebilmek ve tekrar tek vücut haline gelebilmektir. Yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımla beraber bizlerde bu düşünce ile çalışmalarımıza devam edeceğiz. Kapımız herkese sonuna kadar açıktır. Gönlümüz ve sinemiz herkese açıktır. Kimseye kırgınlığımız ve kimseyi kaybedecek lüksümüz yoktur. Bu bilinçle çalışmalarımız devam edecektir.
 
Evet sağlık alanında ciddi bir değişim ve dönüşüm yaşanmaktadır. Bizlerde Sağlık-Sen Bursa Şubesi olarak bu dönüşüm içerisinde yer alıp, sağlık çalışanlarının hak ve menfaatlerinin korunması noktasında elimizden gelen bütün gayreti göstereceğiz. Bu dönüşüm asli unsuru olan sağlık çalışanlarının mağdur edilmemesi için gerekli her türlü adımız atacağız. Üyelerimizin dertleriyle dertlenip, sevinçlerini birlikte paylaşacağız. Üyelerimiz her zaman  yönetim kurulumuzu yanlarında görecekler. Sağlık-Sen Bursa Şubesinin gücünü her zaman hissedecekler.
 
Kongremizin tüm sağlık çalışanları için hayırlı olmasını temenni ediyor, herkese saygılarımı sunuyorum.
  • PAYLAŞ :
  • memursen logo
  • sagliksen logo
  • sağlık bakanlığı logo
  • aileve sosyasl politikalar bakanlığı logo
  • calışma ve sosyal güvenlik bakanlığı logo